Прес-центр

03.08.2017

Колектив Запорізької АЕС поповниться 37 випускниками вищих навчальних закладів

Після захисту дипломних робіт на Запорізьку АЕС прибули 37 молодих фахівців для подальшого працевлаштування в цехи та підрозділи станції.

В основному це випускники Одеського національного політехнічного університету, а також Запорізького національного технічного університету та Національного технічного університету України «Київського політехнічного інституту».

Основна частина піде працювати в експлуатаційний підрозділ і цех теплової автоматики і вимірювань. Також приймуть поповнення електричний цех, хімічний цех, цех засобів диспетчерського технологічного управління.

Попереду - перше робоче місце, нові знання, колеги по роботі. На станції у молодих фахівців починається не лише активна професійна діяльність, а й залучення в наукову роботу, конкурси профмайстерності, громадську діяльність, щоб вони мали можливість всебічно рости і розвиватися.

«Ми добре підготувалися - для кожного молодого фахівця-випускника закріплені робочі місця, - розповів начальник управління кадрів ЗАЕС Володимир Черноляхов. - Всі можливості для професійного зростання у нас на станції створені, існують і успішно реалізуються».

 
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2016 рік

Повідом про корупцію