Прес-центр

22.11.2017

На РАЕС триває підготовка до продовження ресурсу енергоблоку №3

На РАЕС відбулося засідання оперативного штабу з питань реалізації заходів, які включені до Програми підготовки енергоблоку №3 до продовження терміну експлуатації (ПТЕ), як капітальних, так і некапітальних, а також заходів за напрямком «модернізація, підвищення безпеки».

Чергова технічна нарада проходила на чолі з генеральним директором РАЕС Павлом Павлишиним за участю головного інженера – першого заступника гендиректора Павла Ковтонюка, заступників головного інженера, керівників структурних підрозділів підприємства.

Як зауважив заступник головного інженера РАЕС з модернізації та управління ресурсом Сергій Григораш, відповідно до «Програми підготовки блоку №3 до продовження терміну експлуатації» та плану-графіку заходів з ПТЕ необхідно реалізувати 129 заходів, з яких на сьогоднішній день виконано 120, решта – перебувають у роботі.

У ході засідання обговорено результати інспекційного обстеження Держатомрегулювання України енергоблоку №3, які підтверджують, що блок-мільйонник готовий до планово-попереджувального ремонту. Також відзначено відсутність проблемних питань щодо заходів некапітального характеру, які виконані успішно в повному обсязі та у затверджені терміни.

Крім того, оперативний штаб розглянув стан реалізації 24 заходів за напрямком «модернізація, підвищення безпеки», які виконуються на сьогоднішній день в рамках Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КЗПБ). З них 21 захід реалізується виключно за кошти Компанії, а для 3 заходів, закупівля обладнання, фінансується за рахунок кредитів ЄБРР та Євратом.

Нагадуємо, що 23 листопада в інформаційному центрі РАЕС «Полісся» відбудуться публічні обговорення з питань реалізації КЗПБ та ПЕСЗ КЗПБ, які проводяться з метою підтримання конструктивних взаємовідносин із зацікавленими сторонами.

 


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію