Прес-центр

20.12.2017

У інформцентрі ЮУАЕС підбито підсумки конкурсу дитячої творчості «АТОМ kids»

У інформцентрі ЮУАЕС підбито підсумки конкурсу дитячої творчості «АТОМ kids»

У День святого Миколая, 19 січня, в інформаційному центрі «Імпульс» Южно-Української АЕС нагородили переможців міського конкурсу дитячої творчості «АТОМ kids». Призерами творчого змагання стали 45 юних талантів міста-супутника атомної станції.

Започатковане цього року творче змагання авторського оригінального мистецтва дітей має на меті активізацію творчого потенціалу підростаючого покоління, виявлення та всебічну підтримку його талантів, пропаганду особистої відповідальності кожного в справі збереження навколишнього середовища, а також формування позитивного ставлення до Южно-Української АЕС та енергетичної галузі в цілому.

«Робота з дітьми – найвдячніша та найперспективніша з-поміж чисельних напрямків нашої діяльності, - переконаний голова конкурсного журі начальник УІГЗ-прес-секретар генерального директора ВП ЮУАЕС Олександр Пелюх. – Діти завжди відверті. І коли ми знаходимо відгук у їхніх серцях, це приємно. А ще важливіше те, що учасники сьогоднішнього конкурсу та інших наших дитячих заходів – це майбутні господарі країни. Від того, як ми навчимо їх берегти довкілля, розуміти значення енергетичної галузі для розвитку держави, врешті решт залежатиме її подальша доля. Тому ця робота дуже важлива та відповідальна».

Учасниками конкурсу «АТОМ kids» стали учні шкіл, гімназії, ліцею, а також діти, які займаються в гуртках і студіях Палацу культури ЮУАЕС «Енергетик», міських центру дитячої та юнацької творчості (ЦДЮТ), студії юних техніків (СЮТ), школи мистецтв (ДШМ) і центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Усього на суд журі свої творчі роботи подали близько 100 учасників.  За звання найталановитіших вони боролися в трьох номінаціях - живопис, декоративно-прикладне мистецтво та ЕкоАрт (вироби з вторинної сировини «Чудеса для людей з непотрібних речей») - та у трьох вікових категоріях: 6-9, 10-13 та 14-17 років.

Організатором конкурсу виступило управління інформації та громадських зв’язків (УІГЗ) атомної станції.  Разом з його представниками до складу журі входили також фахівці міського управління освіти, центру культури та дозвілля,  професійні художники, а також представники двох громадських організацій: спілки молоді Южно-Українського енергокомплексу та Центру слов’янської фізичної культури. Щоб визначити кращі роботи, членам журі знадобилися дві з половиною години.

«Рівень таланту і майстерності дітей настільки високий, що визначити кращі з-поміж 112 поданих робіт було не просто складно, а аж надто складно», - діляться ідейні натхненники конкурсу працівники сектору по роботі з молоддю та школярами УІГЗ Олена Болотських та Світлана Дідик. – Кожен член журі відстоював свою точку зору та свої вподобання. Відбір кращих  малюнків та творчих виробів проводився в декілька етапів з поіменним голосуванням».

У результаті прискіпливої оцінки, що враховувала цілу низку факторів, - майстерність, креативність, оригінальність ідеї тощо – були названі переможці в кожній номінації та віковій категорії.  Ними стали

у номінації «живопис» –

Вікторія Погребна (8 років, студія «Декор» ПК «Енергетик») за малюнок «Атом ради мира и процветания»,

Катерина Щербик (8 років, студія «Декор» ПК), малюнок «Нет места мусору в море»,

Кіра Велігура (9 років, зош №4), малюнок «АТОМ kids – планета талантів»,

Вікторія Жерьобкіна (12 років, ДШМ), малюнок «Мудрість поколінь»,

Олександр Васьков (11 років, зош №1), малюнок «А на тім рушникові»,

Ганна Шершунович (16 років, студія «Декор» ПК), малюнок «Живая планета»;

у номінації «ЕкоАрт» –

Дмитро Качиян (8 років, СЮТ), робота «Світильник для Настусі»,

Олена Марініч (8 років, СЮТ), робота «Мирний атом»,

Влада Воронок (8 років, студія «Декор» ПК), робота «Господарочка»,

Марина Синявська (13 років СЮТ), робота «Підйомник з маніпулятором захвату та гідравлічним приводом»,

Катерина Черняєва (13 років, ЦДЮТ), робота «Несушка»,

Олена Харитонова (15 років, ДШМ), робота «Енергія атома у нашому житті»;

у номінації «декоративно-прикладне мистецтво» –

Софія  Бєдова (9 років, ЦДЮТ), робота «Дякую за щасливе дитинство»,

Марина Синявська (13 років, СЮТ), шумова іграшка «Пташка»,

Микола Капустян (9 років, ЦДЮТ), робота «Хуторок».

Переможцям, а також тим, кому присуджені другі та треті місця в конкурсі, вручено грошові премії. Фінансові заохочення отримали також п’ятеро найактивніших викладачів, які допомагали дітям готуватися до конкурсу. Нагородою за старанність усім учасникам стали солодкі подарунки від Святого Миколая.

Конкурсні роботи найближчим часом можна буде побачити на виставковій експозиції, розгорнутій у інформаційному центрі «Імпульс» ВП ЮУАЕС. Кращі з них буде використано під час розробки перекидного настільного календаря, який щорічно видає управління інформації та роботи з громадськістю ВП ЮУАЕС.


Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію