09.01.2018

Автогосподарство РАЕС отримало нову техніку

Новий рік у транспортному цеху РАЕС розпочався із приємних подій – реєстрації нових авто. Серед придбаної техніки – три 100-місних автобуси МАЗ, 20-тонний самоскид МАЗ, екскаватор VOLVO та мікроавтобус Volkswagen.

За словами начальника транспортного цеху РАЕС Сергія Таякіна, нова техніка вийшла на лінію 5 січня, зокрема, три новенькі комфортабельні автобуси МАЗ виїхали на маршрути для перевезення персоналу. Автобуси приваблюють не лише яскравим жовтим кольором та зовнішнім світловим табло, а й найвищим, за європейськими вимогами, ступенем екологічності. Вони оснащені двигунами Mercedes та автоматичною коробкою передач американського виробництва.

Загалом автобусний парк Рівненської АЕС нараховує 64 одиниці та останній раз поповнювався сімома автобусами МАЗ у 2008 році. У будні для перевезення персоналу РАЕС використовується 42 автобуси та щоденно 6 автобусів – для перевезення оперативного персоналу. Новий самоскид використовуватиметься для перевезення об'ємного сипкого вантажу, а мікроавтобус буде задіяний для перевезення працівників електростанції у відрядження.

Як прокоментував Сергій Таякін, минулого року виробнича програма цеху виконана повністю. «Транспортники відіграють важливу роль у житті електростанції. Зокрема, під час проведення планово-попереджувальних ремонтів, протиаварійних та антитерористичних тренувань, заходів з продовження терміну експлуатації енергоблоків. Тож придбання нової техніки дозволить оперативно та якісно виконувати виробничі завдання», - підсумував начальник ТрЦ РАЕС.