Прес-центр

13.02.2018

На Запорізькій АЕС завершила роботу місія технічної підтримки ВАО АЕС

На Запорізькій АЕС завершила роботу місія технічної підтримки ВАО АЕС. Підведені підсумки та визначені пріоритетні напрямки роботи. Експерти ВАО АЕС відзначили, що Запорізька АЕС рухається в правильному напрямку, робота на блоках проводиться на високому рівні.

Упродовж тижня експерти спілкувалися з фахівцями станції, вивчали алгоритм ведення документації та інші аспекти в області створення єдиної системи управління тимчасовими модифікаціями.

У вигляді презентацій експертами було представлено досвід впровадження єдиної системи з управління тимчасовими модифікаціями на чотирьох АЕС різних країн і, як наслідок, підвищення культури безпеки на атомних станціях. Після кожної презентації обговорювалися сильні і слабкі сторони підходів до проблеми тимчасових модифікацій, а також їх застосовність на ЗАЕС.

«Хочу подякувати експертам за обмін досвідом і цей візит. Він дуже важливий для ВП ЗАЕС та, безсумнівно, корисний для самої місії технічної підтримки», - зазначив головний інженер - перший заступник генерального директора ЗАЕС Дмитро Сабадін.

Представник АЕС Аргентини Анна Марія Ізаурральде подякувала фахівцям Запорізької АЕС за забезпечення комфортних умов для роботи. «Показник обміну знаннями був на високому рівні. Результатом нашої спільної діяльності буде поліпшення роботи в усіх напрямках, які розглядалися в ході проведення нашої місії на ЗАЕС», - сказала Анна Марія Ізаурральде.

Наступна партнерська перевірка запланована на квітень поточного року. За цей час фахівцям Запорізької АЕС належить відредагувати документацію та впровадити рекомендації експертів.
Нефінансовий звіт НАЕК «Енергоатом» за 2017 рік

Повідом про корупцію